$config[ads_header] not found

Een verzameling cheerleading try-outs proost

Anonim

Eindelijk is het zover, de derde editie van Cheerleader's Favorite Cheers. Uit de vele inzendingen die we hebben ontvangen, hebben we deze lijst met gejuich samengesteld die de favorieten zijn van Cheerleaders en coaches van over de hele wereld.

Veel dank aan allen die hun cheers hebben ingediend.

We hopen dat je geniet van onze derde editie van onze verzameling van favoriete juichers van Cheerleaders.

Ingezonden door: Jessica

Wildcats laat je horen go-GO schreeuwen

Wildcats laat je hier vechten-VECHTEN

Wildcats laat je hier win-WIN schreeuwen

Wildcats schreeuwen allemaal samen vechten win-GO FIGHT WINNEN

GA VECHT WIN

Ingezonden door: Holly

Jackets! Jackets!

Wij streven ernaar de beste te zijn!

Er is geen team (pauze, pauze)

Zoals HHS!

Ons misdrijf is onverslaanbaar!

Onze verdediging houdt de lijn!

Jassen zijn geweldig!

Altijd!

Beweeg van links naar rechts,

en laat dat jasje trots zien!

The Making of A Champion (pauze)

Sta op en juich (klap, klap)

Het is onze bestemming

(jaar bijv. 2000) wordt ons jaar!

Ingezonden door: april

Tijgers zijn hier

Als je een fan bent van tijgers, kun je hier juichen

Sta op en schreeuw het uit

Tijgers zijn hier Tijgers zijn hier!

Ingezonden door: Voncyle

Doe de vermenigvuldiging

Wij zijn verleiding

De rammen van MD Robert zijn terug

en klaar om aan te vallen

Dat klopt, we zijn terug en klaar om aan te vallen!

Meer Proost