Eindelijk is het zover, de derde editie van Cheerleader's Favorite Cheers. Uit de vele inzendingen die we hebben ontvangen, hebben we deze lijst met gejuich samengesteld die de favorieten zijn van Cheerleaders en coaches van over de hele wereld.
Veel dank aan allen die hun cheers hebben ingediend.
We hopen dat je geniet van onze derde editie van onze verzameling van favoriete juichers van Cheerleaders.
Ingezonden door: Jessica
Wildcats laat je horen go-GO schreeuwen
Wildcats laat je hier vechten-VECHTEN
Wildcats laat je hier win-WIN schreeuwen
Wildcats schreeuwen allemaal samen vechten win-GO FIGHT WINNEN
GA VECHT WIN
Ingezonden door: Holly
Jackets! Jackets!
Wij streven ernaar de beste te zijn!
Er is geen team (pauze, pauze)
Zoals HHS!
Ons misdrijf is onverslaanbaar!
Onze verdediging houdt de lijn!
Jassen zijn geweldig!
Altijd!
Beweeg van links naar rechts,
en laat dat jasje trots zien!
The Making of A Champion (pauze)
Sta op en juich (klap, klap)
Het is onze bestemming
(jaar bijv. 2000) wordt ons jaar!
Ingezonden door: april
Tijgers zijn hier
Als je een fan bent van tijgers, kun je hier juichen
Sta op en schreeuw het uit
Tijgers zijn hier Tijgers zijn hier!
Ingezonden door: Voncyle
Doe de vermenigvuldiging
Wij zijn verleiding
De rammen van MD Robert zijn terug
en klaar om aan te vallen
Dat klopt, we zijn terug en klaar om aan te vallen!
Meer Proost